O firmie

Hurtownia Piwa EuroNet

została założona w 2004 roku z myślą wprowadzenia na polski rynek prawdziwych piw niemieckich, warzonych tradycyjnymi metodami.

Mając na względzie własne doświadczenia z rejonem Bawarii wprowadziliśmy to w życie i teraz możecie cieszyć swoje podniebienie zacnymi trunkami z rejonu Frankonii Bawarskiej.

Naszym priorytetem było zaszczepienie piwa pszenicznego.

Do dziś uważa się produkcję tego gatunku za wysoce skomplikowaną. Swego czasu uważano to piwo jako szlachetne a rodzina Wittelsbachów czerpała z praw monopolu stałe zyski.

Obecnie korzystamy z asortymentu dwóch browarów FELSEN BRAU i WEISSENOHE- klasztor z 1000 letnią tradycją. W browarze FELSEN wszystkie piwa warzone są na całych szyszkach chmielowych, gdzie inne browary stosują chmiel mielony. Natomiast browar WEISSENOHE używa chmielu Bio w 5 sortach.

Nasza firma cały czas poszerza asortyment

o Polskie piwa regionalne i niepasteryzowane. W swoje ofercie posiadamy także piwa czeskie. Współpracujemy bezpośrednio z czeskim browarem Holba i Litovel.

Staramy się posiadać w naszej ofercie produkty bezpośrednio od producentów, co umożliwia nam oferowanie korzystnych cen dla naszych odbiorców na terenie Łodzi, województwa łódzkiego oraz innych regionów Polski. Naszymi głównymi dostawcami piwa są: Browar Felsen Brau , Browar Weissenohe, Browar Holba, Browar Litovel, Browar Fortuna, Browary Łódzkie, Browar Racibórz, Browar Amber, Browar Jabłonowo, Kultowy Browar Staropolski, Browar Ciechan.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Designed and created by:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram